Ceník lekcí a permanentek

Všechny lekce cvičení od 13. ledna budete platit na sportbaru. Nahlásíte své jméno, které jste uvedli na rezervaci, zaplatíte vstup, dostanete čip do šatny a žeton pro instruktora. Žeton odevzdáte instruktorovi. Slouží pro zpětné ověření počtu účastníků dané lekce.

Ceník skupinových lekcí:

  • Zumba, Břišní pekáč- jednorázový vstup 60,- Kč (permanentka 500,- Kč)
  • TRX, Bosu, Piloxing a trampolínky- jednorázový vstup 80,- Kč (permanentka 700,- Kč)
  • Kredit sport mix 1000,- Kč plus 10% navýšení - můžete chodit na různé lekce

Permanentky budou k zakoupení od 13. ledna. Přijdete na recepci sportbaru a chcete si koupit permanentku např. na Zumbu. Vyplníte formulář, zaplatíte 50,- Kč vratnou zálohu na čipovou kartu a vyfotí Vás web kamerou. Čipová karta je nepřenosná. Po osobní dohodě bude možné rozšíření na jednu blízkou osobu. Je to ochrana proti zneužití karet. Permanentka na Zumbu bude stát 500,- Kč.  Na čipové kartě Vám nahrají permanentku Zumba a máte na ní 10 vstupů. Bohužel, ale na tuto permanentku nemůžete chodit na jiné cvičení. Pokud chcete chodit na různé cvičení, koupíte si 2 permanentky na různé cvičení v počítači k Vaší čipové kartě budou 2 kolonky permanentka Zumba, permanentka Bosu nebo si zakoupíte permanentku kredit sport („mix“). Kredit sport bude stát 1 000,- Kč, ale na Vaší kartu Vám na recepci nabijí kredit 1 100,- Kč (+10%). Na kredit sport můžete chodit na jakékoliv cvičení, akorát se nelekněte, když Vám budou účtovat plnou cenu, protože Vám již 10% navíc nabili při zaplacení.

Výměna permanentek Zumba s Vendou. Přijdete s permanentkou, která je v hodnotě 500,- Kč nebo 700,- Kč.  Permanentku v hodnotě 500,- Kč můžete převést buď na Zumbu nebo Břišní pekáč. Permanentku 700,- Kč převedete na Bosu, Piloxing, TRX nebo Trampolínky s platností 1 rok od data převedení. Pokud budete mít s něčím problém, neváhejte a kontaktujte mě.

Příspěvek byl publikován v rubrice Cvičení a jeho autorem je Venda. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.