Vítejte na našem novém webu

Vítáme vás na našich oficiálních stránkách, kde se dozvíte informace o probíhajících lekcích v tělocvičně, představíme vám nové a stávající instruktory a hlavně vás budeme informovat o všech plánovaných akcích a novinkách centra sportu a zdraví Sport Abácie. Od 6. ledna zahajujeme oficiálně provoz a rezervaci cvičení přes naše nové stránky.

Věříme, že se nové stránky budou líbit, snadno najdete všechny důležité informace a zarezervujete si vaší oblíbenou lekci cvičení.Rezervace lekcí je velice jednoduchá, přes rezervační systém si vyhledáte hodinu a vypíšete jméno, příjmení, email, nepovinně i telefon nebo jakoukoliv poznámku a především počet osob. Odhlašovat lekce si budete moci po registraci ve svém uživatelském profilu v menu Moje rezervace, kde uvidíte jaké lekce jste si rezervovali a jednoduše je odhlásíte. Pokud budete mít nějaký problém s rezervací, napište mi na můj email venda@sportabacie.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je Venda. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.