Kroužek pro děti PIŠKOTEK

S radostí Vám můžeme nabídnout od 11. března kroužek pro děti. Děti se seznámí se základy tanečního pohybu a jednoduchými prvky baletní techniky. Naučí se rozpoznávat základní pohybové prvky, jako je chůze, běh, cval, poskok a další. Důležitá je také rytmická průprava – rozvíjíme schopnost rozlišit rytmus, vnímat hudbu. Dětskou fantazii podporujeme při tanečních improvizacích, kdy mají děti možnost volného tanečního vyjádření. Pohybová paměť se rozvíjí při tanečních variacích. Hodina je doplněna pohybovými a tanečními hrami, využíváme švihadla, šátky, stuhy a další pomůcky.

Kroužek bude probíhat v úterý od 15 hodin a to co 14 dní z důvodu vytíženosti naší lektorky Mgr. Petry Musilové. Výhodou kroužku je, že kroužek můžete platit jednorázově a to 50,- Kč za lekci. Na kroužek je vždy nutná rezervace přes náš rezervační systém. Již nyní můžete hlásit Vaše děti na první hodinu 11. března.

Příspěvek byl publikován v rubrice Cvičení a jeho autorem je Venda. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.