Nová lekce LATINO FITNESS

Přijďte si vyzkoušet nové lekce a nové lektory k nám do tělocvičny.  Latino fitness s Klárou a Nikol.

Máte ráda film Hříšný tanec, zkoušíte si doma kroky a Vaše polovička tanci není nakloněna? Latino fitness pro ženy je hodina přímo pro Vás.  Pro všechny ženy a dívky, kterým se líbí latinskoamerické tance a chtějí se je naučit nebo si jen tak zatančit. Jak je již ze samotného názvu patrné, každá dáma tančí sama, zlepšuje si fyzickou kondici a vhodně tvaruje svoji postavu na originální latinskoamerickou hudbu. Na hodinu si vezměte pohodlné oblečení, sportovní obuv a boty na podpatcích. Nebojte se pokud podpatky nemáte doma, tak nevadí, určitě se na prvních hodinách domluvíte. Těší se na Vás, profesionální tanečnice Klára Hudcová a Nikol Červenková. První lekce je za 50,- Kč.

  • Latino fitness s Nikol ve středu od 19:30 hodin. První lekce je 19. března za 50,- Kč.
  • Latino fitness s Klárou každou sobotu od 9:00 hodin. První lekce je 15. března za 50,- Kč. 

Rezervace na všechny hodiny jsou přes náš rezervační systém stránek. Prosíme všechny o odhlašování z hodin nejpozději do 10:00 hodin dopoledne v den konání odpolední lekce. Na ranní hodiny se prosím odhlašujte do 20:00 hodin den předem. Děkuji.

Příspěvek byl publikován v rubrice Cvičení a jeho autorem je Venda. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.