Příměstské tábory v Abácii

Ve dvou termínech se bude konat v Novém Jičíně příměstský tábor pro děti od 4 do 8 let. Od pondělí do pátku každé ráno se budeme scházet v Abácii v tělocvičně od 8:00 do 8:30 hodin. Odpoledne si Vás budou rodiče mezi 15:30-16:00 hodinou vyzvedávat opět v Abácii. O Vaše děti se budou starat zkušené instruktorky Vendula (Ostřanská) Pavlicová a Petra Musilová.

  • 14-18.7. 2014 Tábor NARUBY pro holky a kluky od 4 do 8 let (17 míst)
  • 4-8.8.2014 Svatební tábor pro holky od 4 do 8 let (poslední 2 místa)

Svatební tábor si užijí nejvíce děvčata, protože budeme opravdu chystat svatební hostinu, psát pozvánky, péct svatební dort a užijeme si i svatební cestu. Na druhém táboře bude všechno naopak, ráno bude večer, jeden den budeme chodit oblečení naruby ,polévku budeme jíst vidličkou, zažijeme spoustu legrace a zábavy. Pro děti bude připravený sportovní, kreativní, taneční (pro holky, kluci budou hrát fotbal nebo jiné hry, pokud nechtějí tančit) a hlavně zábavný program po celou dobu. Děti budou mít na táboře zajištěné svačinky a na obědy se můžou těšit v restauraci v Abácii. Dále v ceně táboru budou mít jednodenní výlet, jinak budeme chodit na procházky a poznávat okolí Nového Jičína.

Cena příměstského táboru je 1450,- Kč za dítě a rezervace místa na tábor je nutná zde přes odkaz.

Pro starší děti 6-12 let máme v nabídce i sportovní pobytový tábor do Beskyd, který se koná v termínu 20-25.7. Více informací o táboře zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce a jeho autorem je Venda. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.