PIŠKOTEK pro holky od září 2014

S radostí Vám můžeme nabídnout od 18. září kroužek pro děti od 4 do 7 let. Děti se seznámí se základy tanečního pohybu a jednoduchými prvky baletní techniky.Naučí se rozpoznávat základní pohybové prvky, jako je chůze, běh, cval, poskok a další. Důležitá je také rytmická průprava – rozvíjíme schopnost rozlišit rytmus, vnímat hudbu. Dětskou fantazii podporujeme při tanečních improvizacích, kdy mají děti možnost volného tanečního vyjádření. Pohybová paměť se rozvíjí při tanečních variacích. Hodina je doplněna pohybovými a tanečními hrami, využíváme švihadla, šátky, stuhy a další pomůcky.

Kroužek bude probíhat každý čtvrtek od 15:45 hodin s Vaší oblíbenou lektorkou Mgr. Petrou Musilovou.  1 lekce bude trvat 50-55 minut. Kroužek se bude platit jednorázově 800,- Kč (září-leden 18 lekcí- cena lekce 45 Kč). Částku 800,- Kč nejpozději uhraďte do 23. října 2014 na sportbaru. Prosím pokud máte zájem o tento kroužek pro Vaše dítě, přihlaste se přes náš rezervační systém na první hodinu 18. září, na další hodiny se hlásit již nemusíte. Do kroužku je vhodné dát dětem pití, cvičky nebo protiskluzové ponožky a vhodné oblečení.

Příspěvek byl publikován v rubrice Cvičení a jeho autorem je Venda. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.