Výživové poradenství NUTRI ABÁCIE

V Abácii máme pro Vás další novou službu, kterou jistě ocení návštěvníci našeho sportovního centra. Všichni chceme vypadat a cítit se dobře, proto je tady pro Vás výživová poradkyně Aneta Hajdová. Změnu životního stylu nelze zvládnout za jeden den ani týden. A právě proto je důležitá podpora někoho, kdo vám pomůže sestavit individuální řešení. Naučíme vás zdravě a bezpečně jíst, upravíme vaše stravovací návyky a pokud budete chtít pomůžeme vám zefektivnit pohybové aktivity. V průběhu celého programu poradenství budete mít příležitost vybrat si ze široké nabídky individuálních plánů a získat podrobné analýzy. Díky úzké spolupráci s odbornými poradci a trenéry budete mít příležitost zefektivnit vaše výsledky.

Myslíte si, že jíte správně a žádné poradenství nepotřebujete, tak si přijďte vyzkoušet přístroj IN BODY 230. Jedná se o jeden z nejspolehlivějších přístrojů pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla – tzv. analyzátor. Samotná analýza je velmi rychlá a jednoduchá, jelikož trvá okolo 30-ti sekund. Dozvíte se množství tělesné vody, tělesného tuku, svalové hmoty, beztukové hmoty, obsah vnitrobuněčné vody, mimo buněčné vody, proteiny, kostní/nekostní minerály, tukové hmoty, kostní a svalové hmoty, beztuková hmoty a mnoho dalšího. To vše za 490,- Kč.

Více zde: www.nutriabacie.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Cvičení, Hotel a jeho autorem je Venda. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.