Rušení rezervace na cvičení

Chtěla bych poprosit všechny naše zákazníky, aby se odhlašovali ze své rezervované lekce nejpozději v den konání do 10:00 hodin dopoledne a nejlépe 24 hodin předem přes svůj účet, ať se případně můžou hlásit další zájemci o hodinu nebo pokud nebude na hodině přihlášen minimální počet zájemců bude hodina zrušena. Hlavně u trampolínek, bosu a kruhového tréninku se prosím včas odhlašujte, protože o tyto hodiny je velký zájem.

Nerada bych zaváděla storno poplatky za pozdní odhlášení nebo se stává, že nepřijdete vůbec.

Dále bych Vás chtěla poprosit, kdo si ještě nezaložil účet na našich stránkách, aby to vyzkoušel, je to jednoduché. Zaregistrujete se v pravém dolním rohu stránek a potom, když se chcete hlásit na hodinu, musíte být přihlášení a pak i hodiny můžete jednoduše rušit.

 Pokud máte jakýkoliv problém ohledně cvičení v tělocvičně, dotaz i pochvalu pište na info@sportabacie.cz nebo volejte na 732 241 195. Budu se Vám snažit pomoct a odpovědět, Vendula Pavlicová.

Příspěvek byl publikován v rubrice Cvičení a jeho autorem je Venda. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.