Seminář izraelské reálné sebeobrany

V sobotu 28. února se v tělocvičně od 16 do 19 hodin bude konat seminář izraelské sebeobrany, cena za osobu je 150,- Kč. Trénink povede Michal Janoušek, který je hlavním trenérem KRAV MAGA – KAPAP pro Českou a Slovenskou republiku. Na semináři budete cvičit, tak nezapomeňte sportovní oblečení, vhodnou obuv do tělocvičny a pití. Své místo si rezervujte na telefonním kontaktu, který najdete níže. 

!!! VÝCVIK NENÍ OMEZEN VĚKEM, NENÍ ZALOŽEN NA HRUBÉ SÍLE, VHODNÉ I PRO ŽENY!!!

KRAV MAGA byla vytvořena Imrichem Lichtenfeldem jako systém kondiční a bojové přípravy izraelské armády v 50. letech 20. století. V současné době patří mezi jeden z nejefektivnějších bojových systémů na světě a cvičí jej ozbrojené složky v polovině zemí světa.

KAPAP neboli KRAV PANIM EL PANIM  je vysoce účinný military combat systém, zaměřený na výcvik práce s e střelnými a chladnými zbraněmi. KAPAP v sobě ukrývá techniky protiteroristického boje, ochrany osob a profesní sebeobranu. Cvičí jej izraelská armáda.

KONTAKT: Michal Janoušek, mobil: +420 605 130 057

ČESKÁ ASOCIACE KRAV MAGA – KAPAP : http://www.kravmaga-kapap.cz/

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce a jeho autorem je Venda. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.