Příměstské tábory SPORT ABÁCIE

 

Skvělá novinka pro všechny rodiče, kteří chtějí zabavit své děti o prázdninách. Sport Abácie pořádá dva sportovní tábory od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00 hodin v prostorech sportovního centra Abácie. V ceně táboru jsou svačinky, pitný režim a obědy  z hotelu Abácie. Vaše děti se můžou těšit na výborné jídlo a také je čeká zmrzlina z hotelu Praha. O program táboru se starají naši nejlepší vedoucí, kteří mají s dětmi zkušenosti a příslušné vzdělání. Na táborech máme omezený počet míst a tak neváhejte dlouho s přihlášením, protože lepší tábory pro děti než u nás nenajdete.

3-7. srpna Cesta kolem světa pro děti 4-9 let
10-14. srpna Sporťáček nejen pro kluky 4-9 let

Cesta kolem světa- zavede táborníky do různých koutů zeměkoule. Podíváme se za černochy do Afriky, zatančíme si na karnevalu v Riu, vykoupeme se v moři v Itálii a podíváme se za Eskymáky. V každé zemi ochutnáme místní speciality a vyzkoušíme si mluvit cizí řečí. Vedoucí táboru je Mgr. Martina Davidová.

Sporťáček- je určen všem sportovně a soutěživě naladěným klukům a holkám. Sportovní tábor si užijí všechny děti, které mají chuť sportovat, hrát míčové hry a zkusit si nové sporty. Vedoucí táboru Mgr. Aleš Zedník.

Cena táboru je 1 590,- Kč za dítě. Rezervace míst pouze přes naše stránky v rezervacích.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce a jeho autorem je Venda. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.