Permanentky v akci

Zákazníci tělocvičny máte skvělou příležitost navštívit veletrh AKTIVITY EXPO zdarma. Stačí si koupit permanentku na cvičení v hodnotě 600,- Kč nebo 800,- Kč podle druhu cvičení od 9. června do 19. června 2015 a dostanete poukázku na 1 x vstup zdarma na celé tři dny v hodnotě 100,- Kč. Tyto speciální permanentky jsou omezeny splatností do 31. října 2015.

Co je to AKTIVITY EXPO?

AKTIVITY EXPO je veletrh volnočasových aktivit a sportu. Nabízí jedinečnou prezentaci zájmových a vzdělávacích kroužků, komunitních a nízkoprahových center, klubů, dílen, soutěží a táborů. Je určen zejména dětem, rodičům, sportovcům a aktivním seniorům, zejména z Novojičínska, ale má přesah i do sousedních regionů.

Těšte se na sportovní exhibice, adrenalinové sporty, prodejní prezentace a soutěže. Poznejte se osobně s lektory a trenéry dětských volnočasových aktivit. Potkejte se s provozovateli fitcenter a sportovních klubů nebo výživovými poradci. Nespoléhejte na letáčky ve schránkách. Přímou zkušenost nic nenahradí. Více na expo.sportabacie.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je Venda. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.