Kroužky pro děti v Abácii od září 2015

S radostí Vám můžeme od září nabídnout kroužky pro děti s nejlepšími lektory v Novém Jičíně. První lekce začínají v týdnu od 21. září 2015, na které se nahlaste přes náš rezervační systém.

  • Piškotek pro děti od 3,5 do 7 let- čtvrtek 15:45

  • Zumba pro děti od 4,5 do 10 let- pondělí 15:35

Piškotek- kroužek pro nejmenší baletky! Děti se seznámí se základy tanečního pohybu a jednoduchými prvky baletní techniky.Naučí se rozpoznávat základní pohybové prvky, jako je chůze, běh, cval, poskok a další. Důležitá je také rytmická průprava – rozvíjíme schopnost rozlišit rytmus, vnímat hudbu. Dětskou fantazii podporujeme při tanečních improvizacích, kdy mají děti možnost volného tanečního vyjádření. Pohybová paměť se rozvíjí při tanečních variacích. Hodina je doplněna pohybovými a tanečními hrami, využíváme švihadla, šátky, stuhy a další pomůcky. Kroužek bude probíhat každý čtvrtek 15:45 Piškotek s Vaší oblíbenou lektorkou Mgr. Petrou Musilovou. Kroužek se platí jednorázově 900,- Kč září-leden 16 lekcí. Do kroužku je vhodné dát dětem pití, cvičky nebo protiskluzové ponožky a vhodné oblečení.

Zumba- tanec, hudba a zábava! Zumba vede děti k základním konceptům jako je koordinace, disciplína, sebevědomí a týmová spolupráce. Hodina se bude konat každé pondělí od 15:35 do 16:25 hodin. Cena kroužku je 900,- Kč září-leden 16 lekcí. Vedoucí kroužku je certifikovaná instruktorka Zumby Vendula Pavlicová. Do kroužku dejte dětem pití, pevnou čistou obuv a vhodné oblečení na cvičení.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je Venda. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.