Podzimní fitness víkend na hotelu Soláň

Pojeďte spolu s námi na první víkend Sport Abácie v termínu 20-22. listopadu 2015 do ráje v samém srdci Valašska. Vybrali jsme ten nejlepší hotel ze všech a to hotel Soláň, který nám nabízí krásný klimatizovaný konferenční sál na cvičení. Na pobytu budou cvičit lektorky ze Sportu Abácie od Zumby, Bosu, posilovacích lekcí a další lekce, které nabízíme v našem centru. Těšte se na široký výběr z různých druhů cvičení a lektorek. Rezervace víkendu je nutná přes náš rezervační systém na stránkách.

  • Cena víkendu na 2 noci 3 100,- Kč- polopenze, ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, 4-6 hodin cvičení
  • Cena víkendu na 1 noc 2 000,- Kč- polopenze, ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, 3 -5 hodin cvičení

Můžete si zvolit variantu na jednu noc nebo dvě noci. Na víkend se přijíždí v pátek kolem 17 hodiny a odjezd je v neděli kolem 11 až 12 hodiny dopoledne. Sobotní příjezd bude kolem 9-10 hodiny ráno. Pokud chcete pobyt pouze na jednu noc, napište to do poznámky v rezervaci. Pokud nenapíšete nic, počítáme s tím, že jedete na celý víkend.

Pokud by jste chtěli vzít děti, určitě nás kontaktujte a zjistíme Vám cenu pro děti.

Prosím pošlete zálohu do 30. září na účet 1874711369/0800- do poznámky Vaše  jméno víkend Soláň. Záloha za pobyt na 2 noci se cvičením je 1600,- Kč a doplatek bude 1500,- Kč, který zaplaťte do 6. listopadu. Záloha za pobyt na jednu noc bude 1 000,- Kč a doplatek bude 1 000,- Kč, který zaplaťte do 6. listopadu opět na stejný účet. Samozřejmě bude pro nás lepší, když celý pobyt zaplatíte najednou. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, Cvičení, Hotel a jeho autorem je Venda. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.