IN BODY měření za akčních 250,- Kč

Speciální program NutriAbácie – vylaďte svůj životní styl do konce roku 2015!
Nechejte si změřit tělesné proporce, poradit s jídelníčkem a cvičením… a do tří měsíců se stavte na přeměření. Výsledky vašeho snažení zjistíme během 30 sekund.

IN BODY 230 je jeden z nejspolehlivějších přístrojů pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla – tzv. analyzátor. Samotná analýza je velmi rychlá a jednoduchá, jelikož trvá okolo 30-ti sekund. Je třeba, aby analyzovaná osoba byla na boso (bez bot i bez ponožek). Není nutné, aby byla bez oblečení, jelikož na InBody se dá nastavit váha, která se dá odečíst. Jediný, kdo nesmí analýzu na InBody podstoupit je osoba s kardiostimulátorem. Naopak přístroj změří a poskytne výsledky všem od 6 – 99 let.

Objednejte si komplexní analýzu složení těla a získejte přesné informace o svém aktuálním stavu. Výstupy z měření pomohou stanovit ideální hmotnost i poměr svalů a tuku. S výživovou poradkyní všechno proberete, získáte tipy na efektivní stravování i pohyb. Akce platí od teď do konce roku 2015. Vstupní měření za speciální cenu 250 korun, kontrolní po čtvrt roce zadarmo!

Objednávejte se u Anety Hajdové na čísle 605 582 610. Více informací najdete na stránkách www.nutriabacie.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, Hotel a jeho autorem je Venda. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.