Kroužky pro děti začínají od 8. února! Přihlaste se.

Naše kroužky pro děti V Abácii mají poslední lekci v lednu. Po jarních prázdninách od 8. února začínají nové bloky kurzů. Přihlaste svou holčičku na piškotek pro malé baletky nebo na hodinu plnou her, tančení a gymnastické průpravy s Vendou. Naše kroužky vedou kvalifikovaní lektoři.

Zumba s Vendou-  přihlaste své děti do kroužku, kde se nejen tančí a hrají hry. Ale učíme se základní gymnastické prvky kotouly, správné válení sudů, stoj na rukou a další. Lektorkou kurzu je Vendula Pavlicová známá pod názvem Zumba s Vendou. Neváhejte a přihlaste své děti, protože s Vendou není nikdy nuda. Kurz probíhá každé pondělí v 15:35 od 8. února do  30.května (16 lekcí). Cena kurzu je 800,- Kč. Kroužek je vhodný pro děti od 5 do 12 let.

Piškotek- Máte doma růžovou princeznu ve věku od 4 do 7 let, která se chce stát baletkou. V Abácii máme kroužek přímo pro ní. U nás se naučí propínat špičky, držet rovné záda a krásné básničky. Kroužek je každý čtvrtek od 15:45 hodin s lektorkou Mgr. Petrou Musilovou. Nové pololetí piškotku začíná hned po jarních prázdninách 11. února. Kroužek se platí  jednorázově 800,- Kč za období od 11. února do 2. června 2016. Do kroužku je vhodné dát dětem pití, cvičky nebo protiskluzové ponožky a vhodné oblečení.

REZERVACE KROUŽKU JE NUTNÁ PŘES NÁŠ REZERVAČNÍ SYSTÉM.

Příspěvek byl publikován v rubrice Cvičení a jeho autorem je Venda. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.