Aktivity EXPO 2016

Vážení klienti Abácie,

opět už usilovně pracujeme na letošním ročníku Aktivity Expo 2016. Co to je?

AKTIVITY EXPO je třídenní veletrh volnočasových aktivit a sportu pro děti i dospělé. Zahrnuje pasáže Aktivity Expo, Aktivity Bikemania Trophy a Aktivity Race.

Celé tři dny patří Aktivity Expo – veletrhu zájmových a vzdělávacích kroužků, komunitních a nízkoprahových center, klubů a dílen. Je určen zejména dětem, rodičům, sportovcům a aktivním seniorům. Návštěvníky čekají sportovní exhibice, adrenalinové sporty, prodejní prezentace a soutěže. Jde o skvělou příležitost vybrat potomkům oddíl nebo náplň volného času. Osobní setkání s trenéry a lektory na jednom místě nic nenahradí. Veletrh významně podporuje aktivní a zdravý životní styl. Jeho součástí jsou poradny, ukázky, přehlídky i exhibice. Nechybí prodejní expozice vybavení pro outdoorové i indoorové sporty. Zázemí poskytuje Zimák Nový Jičín. Venkovní i vnitřní plochy určené pro vystavovatele dosahují úctyhodných 3,5 tisíce metrů čtverečních.

Druhý den je připraven Aktivity Bikemania Trophy. Náročný závod horských kol v podhůří Beskyd měřící téměř 30 kilometrů povede po značených cyklostezkách a přírodních stezkách.

O finále se postará Aktivity Race, extrémní běh s přírodními překážkami, který se v Novém Jičíně uskuteční historicky poprvé! Délka trati je od 3 do 5 km, závodníci na trase narazí na 10 až 15 překážek (plazení pod ostnatým drátem, přelézání překážek, ručkování, nošení pytlů s pískem, brodění vodou, proskakování pneumatikami, střelba z pistole, přeskakování ohně atd.).

Více se dozvíte na expo.sportabacie.cz.