Kroužky pro děti – Zumba, Dance in English a Piškotek- od 29. září

V Abácii letos nabízíme 3 kroužky pro děti. Věříme, že Vás nabídka zaujme a Vaše poklady nahlásíte co nejdříve. Rezervace přes naše stránky.

Zumba pro děti aneb tanec, pohybovky, hry a základní gymnastické prvky

  • Zábavná pohybová hodina s Vendou opět v Abácii. Bude se tančit, cvičit a hrát oblíbené hry. Každé pondělí od 15:30 hodin se holky můžou těšit na pořádnou dávku pohybu! Vhodné pro děti od 5 let do 10 let. První hodina je 3. října. Cena je 900,- Kč za 15 lekcí (od 3. října do 30. ledna). Těší se na Vás lektorka Vendula Pavlicová.

Piškotek- kroužek pro malé baletky

  •  Piškotek-kroužek pro všechny malé baletky. Budeme zkoušet tancovat jako baletky, zahrajeme si hry, naučíme se básničky, protáhneme si nožičky. V Piškotku to bude legrace, vždyť tancování je senzace. Lekce probíhá každý čtvrtek od 29. září v 16:00 hodin s lektorkou Mgr. Petrou Musilovou. Hodina je vhodná pro děti od 4 do 7 let. Cena je 900,- Kč (od 29. září do 26. ledna- 14 lekcí).

DANCE IN ENGLISH- NOVINKA!

  • Dance in English aneb angličtina není nuda. Nečekejte žádné protivné učení slovíček –děti se mohou těšit na písničky s pohybem, tanec, hry a básničky, díky kterým se budou učit nenásilnou formou rozumět cizímu jazyku. Angličtina bude zábava, protože s pohybem je to paráda. Hodina je vhodná pro děti od 4 do 7 let. Lekce bude probíhat každý čtvrtek od 15:00 hodin s lektorkou Petrou Musilovou. První hodina je 29. září. Kroužek bude otevřen při minimálním počtu 7 přihlášených. Cena je 1 050,- za 14 lekcí (od 29.září do 26.ledna).

Příspěvek byl publikován v rubrice Cvičení a jeho autorem je Venda. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.