KROUŽKY PRO DĚTI NA NOVÝ ŠKOLNÍ ROK VYPSÁNY

Nový školní rok 2017/2018 je tady. Vypsali jsme opět naše dva kroužky pro děti a to Zumba STARS  a Piškotek.

ZUMBA STARS  je pro všechny děti, které baví nejen „obyčejné zábavné lekce“ a vystoupení na konci školního roku pro své rodiče. Ale hlavně pro ty, které tanec baví natolik, že je soutěže motivují k lepším výkonům a chtějí si užít život malého tanečníka. Nová taneční skupina, nové přátelství, nové zážitky, prostě je na co se těšit! V letošním roce, bych chtěla se zúčastnit nějakých soutěží v okolí. Ať si zkusíme, jak to na nich chodí. Vystupovat na akcích pro děti. Kroužek je pro děti od 6 do 11 let.  Cena za pololetí říjen-leden ( 16 lekcí) je 1120,- Kč. Lektorkou je certifikovaná Zumba instruktorka Vendula Pavlicová, která vede lekce pro děti od roku 2010. Rezervace na stránkách.

Piškotek je taneční kroužek pro všechny šikovné malé baletky. Každá holčička chce umět tancovat, jako baletka a my si to společně vyzkoušíme. Kromě toho si zahrajeme hry, naučíme se básničky, protáhneme si nožičky. V Piškotku to bude legrace, vždyť tancování je senzace. Po úvodní hodině se domluvíme na zakoupení stejného dresu pro holčičky na tančení. Kroužek je vhodný pro holčičky od 3,5 roku do 6 let. Cena za pololetí říjen-leden (14 lekcí) je 980,- Kč. Lektorkou je Mgr. Petra Musilová.

Příspěvek byl publikován v rubrice Cvičení a jeho autorem je Venda. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.