title

Sportcentrum Abácie

 

Sport Abácie – centrum sportu a zdraví je krásný sportovní areál, který nabízí dvě skvěle vybavená fitka, bowling, wellness centrum a také sportbar. Zahrajete si zde tenis, squash nebo badminton a můžete si vybrat z rozvrhu plného zajímavých skupinových cvičení jako jsou Bosu, TRX, Zumba a jiné novinky v prostorné tělocvičně. Neváhejte a přijďte si k nám zacvičit, budeme se těšit na vaši návštěvu.

 

PROČ HRÁT, CVIČIT A RELAXOVAT PRÁVĚ U NÁS?

telocvicna_1

VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ

Centrum sportu a zdraví Abácie poskytuje nezvyklý počet volnočasových aktivit ve vysoké kvalitě na jednom místě. K příjemnému prožití svých volných chvil už tedy nemusíte chodit jinam. Potrápíte tělo a osvěžíte sportovního ducha na kurtech, v posilovně nebo v aerobním sálu, svou mysl uvolníte v relaxační zóně a se svými přáteli se pobavíte u dobré kávy a piva.

BOHATÝ VÝBĚR CVIČENÍ

U nás si můžete vyzkoušet hned několik různých druhů fitness programů s kvalitními pomůckami. Zajímáme se o nejnovější trendy cvičení ve světě a ty nejzajímavější novinky Vám nabízíme. Dále se můžete těšit, na další rozšiřování nabídky cvičení především v dopoledních hodinách.

telocvicna_2
telocvicna_3

KVALITNÍ INSTRUKTOŘI

Skupinové a individuální lekce cvičení vedou u nás pouze vyškolení a certifikovaní lektoři z Nového Jičína a okolí. Přijďte si zacvičit tam, kde tomu rozumí.

Spokojenost klientů je u nás na prvním místě. Pokud máte nějaké otázky, připomínky nebo pochvaly, určitě pište na email info@sportabacie.cz.