title

Wellness

 

Nejkrásnější prostor celého hotelu je určitě naše wellness centrum. Přijďte si k nám odpočinout a užít si atrakce jako jsou whirpool, tepidárium, finská sauna, vario sauna, parní solná sauna, kneippův chodník, ochlazovací bazén nebo ochlazovací vědro. Otevírací doba je pondělí až pátek 16:00 – 22:00 a sobota, neděle 11:00 – 22:00. V letní sezóně (květen – září) je v pondělí zavřeno. Vstup do wellness centra je možný nejpozději ve 20:00. Dětem do 10 let vstup zakázán. Pro děti od 10 do 15 let je povolen vstup pouze v doprovodu rodičů.

 

Ceník – wellness

 

Jednorázový vstup – 2 hodiny 15 minut 330 Kč / osoba
Jednorázový vstup – celý den 660 Kč / osoba
Permanentka 10 vstupů, volně přenosná, platná 1 rok 2 700 Kč

 

wellness3

Slouží k regeneraci organismu, uvolnění svalů a celého těla, prokrvení tkání a pokožky i vyplavení kyseliny mléčné, zvláště po fyzické zátěži. Vířivá vana je symbolem ideálního relaxu po náročném dni. Hydromasážní sedačky jsou vybaveny soustavami trysek k cílené masáži jednotlivých svalových skupin.Sedm blahodárných účinků vířivých van: tlumí bolest, uvolňují stres, zajišťují dokonalou očistu, pomáhají proti nespavosti, nezatěžují kardiovaskulární soustavu,redukují následky artritidy a chrání před celulitidou a pomáhají bojovat s nadváhou.

Teplota vody: cca. 35 – 37 °C

Doporučená doba pobytu: 15 minut

Pobyt na příjemně vyhřátých anatomicky tvarovaných sedácích pomáhá aktivaci imunitního systému bez extrémního zatížení krevního oběhu. Tepidárium je pro zákazníky upřednostňující méně teplé prostředí. Tepidárium je vhodné před masáží nebo jako závěrečná procedura, místo klasického odpočinku v odpočívárně. Vzduch v sauně si můžete nechat provonět podle nálady, k tomu jsou pro Vás připraveny různé vonné esence, které Vám umocní prožitek ze saunování.

Teplota vzduchu: cca. 30 – 35 °C

Doporučená doba pobytu: 10 – 20 minut

Vhodná pro zdravé osoby k uchování a posílení kondice, prohřátí těla, uvolnění svalů, prokrvení pokožky, čištění pórů a odstraňování stresu. Příjemnému pocitu z pobytu napomáhá bylinné aroma.

Teplota vzduchu: cca. 95 – 110 °C

Vlhkost vzduchu: cca. 20 – 30 %

Doporučená doba pobytu: 5 – 15 minut

Zajistí saunový efekt při nižší teplotě. Ocení ji především ten, kdo špatně snáší vysoké teploty ve finské sauně.

Teplota vzduchu: cca. 50 – 70 °C

Vlhkost vzduchu: cca. 40 – 50 %

Doporučená doba pobytu: 5 – 15 minut

Připravili jsme pro vás nový koncept rezervací do našeho wellness centra. Nyní máte možnost relaxovat v naprostém soukromí. Privátní spa umožňuje zažít osvobozující a povznášející účinek z vodní masáže v romantickém a intimním prostředí.  Celý prostor je ozvučen. V nabídce jsou kromě osvěžujících nápojů a občerstvení také kvalitní vína.

 

Ceník – privátní wellness

 

Whirlpool, finská a infra sauna, parní kabina, relaxační místnost – 2 hodiny – 2 osoby 1 290 Kč
Whirlpool a relaxační místnost – 2 hodiny – 2 osoby 900 Kč

Po dohodě lze privátně pronajmout wellness v plné kapacitě až 20 osob se všemi atrakcemi.

Cena privátního wellness pro více než 2 osoby činí 1290 Kč + každá další osoba 200 Kč na 2 hodiny.

Rezervaci je nutné dohodnout s obsluhou předem. Privátní wellness je možné rezervovat od pondělí do čtvrtku od 16:00 do 18:00 anebo v neděli od 20:00 do 22:00.

 

wellness1

Vytváří atmosféru podobnou přímořskému ovzduší. Vlhký vzduch je prosycený solí, jejíž jemné částečky pronikají do horních cest dýchacích a usazují se na pokožce. Pozitivně působí na pleť a na onemocnění horních cest dýchacích.

Teplota vzduchu: cca. 45–55 °C

Vlhkost vzduchu: téměř 100 %

Doporučená doba pobytu: 20 minut

Slouží jak potícím, tak i léčebným a preventivním procedurám. Je vhodná i pro osoby, které se léčí s krevním tlakem nebo těžce snášejí vysokou teplotu finské sauny. Lze ji doporučit kardiakům a nemocným hypertenzí nebo diabetikům. Teplota kolem 50 °C ohřívá pokožku až 4 cm pod povrchem, čímž nastartuje mnoho zdraví prospěšných procesů.

Teplota vzduchu: cca. 50 °C

Doporučená doba pobytu: 10 – 20 minut

Pro Kneippovu vodoléčbu je typické střídání teplé a studené vody. Oblázky na dně vodního potůčku masírují chodidla, prokrvení zlepšuje i střídavá teplota vody. Teplé koupele pomohou při onemocnění dýchacích cest, u studené koupele nastává trénink cévního řečiště, vhodný např. při chronicky studených nohách. Střídavé koupele zlepšují prokrvení ve všech oblastech těla, využívají se při spasmu cévního systému, rovněž při počínajícím nachlazení a dalších obtížích.

Neoddělitelnou součástí saunování je následné ochlazení studenou vodou. Může mít více podob. Pro odvážné je k dispozici zchlazení pod proudem studené vody z ledového vědra nebo ochlazovací bazén s vodou o teplotě kolem 7 °C.