!!! POZOR !!! POZOR !!!

 

S koncem měsíce září skončí i naše aktuální internetové stránky. Chystáme pro Vás nový rezervační systém, který zatím bude obsahovat pouze nejdůležitější základní informace a bude přes něj možná rezervace skupinových lekcí. Postupně budeme internetové stránky dále zdokonalovat.

 

 Prosíme proto o trpělivost. 

Platnost permanentek

Naší milí sportovci a sportovkyně ;-)

Permanentky na skupinové lekce ( zumba, bosu, bříšní pekáč, tabata .. ) se k 1.1. 2020 ruší. Žádáme Vás proto o „dobrání“ vstupů do 31.12.2019, pokud se tak nestane, budou vyplaceny zbývající nevybrané vstupy.

Od 1.1.2020 se budou dát lekce platit pouze jednorázovým vstupem či kreditem.

Připomínáme ceny a délku trvání skupinových lekcí:

ZUMBA (1h) 80,-

BOSU S VENDOU (1h) 100,-

BŘÍŠNÍ PEKÁČ (1h) 80,-

TABATA (1h) 100,-

KONDIČNÍ BOX (1h 20min) 150,-

TRX (1h) 120,-

KRUHOVÝ TRÉNINK (1h) 120,-

Těšíme se na Vaší návštěvu :-) 

 

TRAMPOLÍNKY INFO

Bohužel lekce trampolínek skončily u nás v Abácii. Z důvodu opotřebení trampolínek a nízkého zájmu o hodiny. Pokud vlastníte permanentku na lekce trampolínek, rádi Vám peníze vrátíme zpět. Moc děkujeme naší lektorce Renči, že tak dlouho s námi skákala a třeba se někdy naše cesty protnout :).  Děkujeme za pochopení. Sport Abácie

Nový trenér ve fitku

V Abácii máme novou posilu ve fitku. Kryštof ČERNÝ se ve světě fitness pohybuje přes 10 let. Individuální práci s klienty se věnuje 4 roky. Za tuto dobu vyzkoušel různé tréninkové i stravovací systémy a je připraven své zkušenosti předat dál. Nabízí kondiční, kompenzační, silové a objemové cvičení. Samozřejmostí je také redukční a zpevňovací trénink.

Specializuji se především na silový trénink a v něm na obnovu základních pohybových vzorců.
Mimo trenérskou činnost jsem i aktivní sportovec – věnuji se silovému trojboji a sportu strongman. V těchto odvětvích mohu poskytnout aktivní přípravu.
Kontakt:  777 101 474

BOSU hodiny u nás nekončí!

Hodiny Bosu stále pojedou naskakují nové lektorky Vendula Pavlicová a Ivonka Ohnheiserová, tak vyzkoušejte! Permanentky BOSU platí dále.

Do prosince pojedou hodiny v pondělí v 17:30 a ve středu v 18:30 hodin. Od ledna se můžete těšit na plný rozvrh skupinových lekcí!

 

Tabata s Jankou – novinka v tělocvičně

TABATA je metoda intenzivního intervalového tréninku, díky kterému si zlepšíte fyzičku, zároveň i sílu a účinně spálíte velké množství kalorií. Základem Tabaty je vždy osm opakování na každou svalovou partii, přičemž dvacet sekund cvičíte a deset sekund odpočíváte. Intenzita cvičení u Tabaty je vysoká a nabízí širokou škálu cviků. Díky pravidelnému cvičení zformujete rychle a účinně postavu, zvýšíte fyzičku, sílu a nakopnete metabolismus. Tabata je vhodná pro všechny a to především proto, že intenzitu cvičení si můžete přizpůsobit vašim individuálním možnostem.

Přijďte na lekci se zkušenou lektorkou Jankou Turčekovou. Pokud Janku znáte, tušíte, že se pěkně zapotíte! Tak neváhejte a přijďte na první lekce.

Pravidelně každou neděli a středu v 17:30 hodin již od 25. listopadu.

Marťo děkujeme!

Děkujeme naší dlouholeté lektorce Martině Kneslové. Bylo nám ctí sdílet tělocvičnu a přejeme jí na její nové cestě mnoho štěstí, úspěchů a co nevidět pohodovou mateřskou dovolenou.
Ať se Ti, Marťo daří!
PS: Tělocvična v Hotelu Abácie rozhodně neosiří. Naši šikovní trenéři a trenérky jsou připraveni splnit vaše (téměř jakákoli) přání a můžete se těšit na nové lektory Bosu v lednu.

Nová hodina BOSU

V pondělí v 17:30 přidáváme novou hodinu Bosu s lektorkou Vendulou Pavlicovou. Rezervujte si hodinu a přijďte si dát pořádně do těla. Od 12. listopadu cvičíme!

ŠANCE PRO TY CO NESTIHALI

Připravujeme…
…další BADMINTONOVÝ KURT!
Bude k dispozici již od tohoto pátku 2.11.2018
Neprošvihněte to a honem honem volejte, termíny se již plní.
Rezervace na čísle 556 770 713.
Naše KLÁRKA je na Vás připravena. :)

Ceník tělocvična od 1. října

Chceme Vás informovat, že od 1. října došlo ke zdražení skupinových lekcí Břišní pekáč, Problémové partie, Zumba, Bosu, Trampolínky o 10,- Kč/ 1 lekce.

  • Břišní pekáč, Zumba, Problémové partie- 80,- Kč lekce/ 700,- Kč permanentka 10 lekcí
  • Bosu, Trampolínky- 100,- Kč lekce/ 900,- Kč permanentka 10 lekcí

 

Hledáme obsluhu Sportbaru

Přijmeme na HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR obsluhu sportcentra.

Hledáme šikovnou a ochotnou pracovní sílu do sportcentra Abácie. Náplní práce je obsluha recepce sportcentra spolu s barem a bowlingem.

Požadujeme: komunikativnost, chuť učit se novým věcem, zodpovědnost, pečlivost a flexibilitu. Práce vhodná jak pro ženu, tak i muže. Praxe na obdobné pozici vítána.

Nabízíme: práci v příjemném kolektivu a moderním prostředí, zajímavou práci v oblasti fitness a další řadu výhod.

Pro bližší info volejte 734 109 160

Volné termíny na stálou rezervaci badmintonu

Milí hosté,

využijte nabídku našich tří badmintonových kurtů. Na recepci sportoviště, či na telefonu 556 770 713 si můžete udělat stálou rezervaci na badmintonový kurt. Stálé rezervace jsou od 1. října 2018 do konce dubna 2019.

Těšíme se na vaši návštěvu.