Mohamed El Saban

fitness trenér, kondiční box, kruhový trénink, TRX

Jako vystudovaný fyzioterapeut a zdravotní masér se zaměřuji komplexně na celé tělo a bolavá místa. Díky své 25 leté praxi v oblasti fitness a skupinových lekcí přizpůsobím tréninkový plán každému na míru. Mou kvalifikaci můžou potvrdit nejen spokojeni klienti, ale také řada certifikátů a osvědčení. Ve své práci mohu uplatnit zkušenosti z oblasti kulturistiky, ve které jsem získal řadu ocenění a i nadále pokračuji jako aktivní sportovec.

Zuzka Kotasová

osobní instruktorka fitness a výživová poradkyně

Sama se cvičení ve fitness věnuji více než 15 let a díky kombinaci zdravé stravy a pohybu se výsledky dostavují. Své bohaté zkušenosti předávám klientům, kteří potřebují poradit a pomoct s redukcí své váhy. Zabývám se individuálními tréninky ve fitness, kondičním formování postavy, nabíráním svalové hmoty, analýzy složení těla přístrojem INBODY 230, sestavením stravovacího a tréninkového programu a výživového poradenstvím.

Jan Pítr

fitness instruktor, kruhový trénink

Fitness a posilování se věnuji od útlého mládí, během kterého jsem získal celou řadu zkušeností, jak v tréninku, tak ve výživě. Také se věnuji závodní kulturistice, ve které se mi podařilo získat titul mistra světa, vicemistra Evropy a několik titulů mistra ČR.  Tento soulad zkušeností Vám rád předám formou osobních tréninků a konzultací. Specializuji se na kondiční cvičení, redukci hmotnosti, přípravu závodníků, výživové a tréninkové plány, nabírání svalové hmoty.

Jana Turčeková

instruktorka skupinových lekcí

Začínala jsem jako instruktorka Indoor cyclingu, později se přidal Jumping, Fitness, Fitbox, Pump a Tabata. Tabata je pro mě zpestřeni od roku 2016 kde střídáme posilování s kardiem v určitém intervalu. Je to nálož a zábava při rytmické hudbě, kde posílíte celé tělo.

Vendula Pavlicová

instruktorka skupinových lekcí

Jsem absolventkou bakalářského studia tělesné výchovy a matematiky na Univerzitě Palackého v Olomouci. V současné době jsem na mateřské dovolené. Protože je ale má práce pro mě velkým koníčkem, jsem moc ráda, že se mi mateřské a pracovní povinnosti podařilo skloubit dohromady. Zabývám se skupinovými lekcemi jako je bosu, břišní pekáč, zumba, strong by zumba a cvičení s dětmi.