Mohamed El Saban

fitness trenér, kondiční box, kruhový trénink, TRX

Jako vystudovaný fyzioterapeut a zdravotní masér se zaměřuji komplexně na celé tělo a bolavá místa. Díky své 25 leté praxi v oblasti fitness a skupinových lekcí přizpůsobím tréninkový plán každému na míru. Mou kvalifikaci můžou potvrdit nejen spokojeni klienti, ale také řada certifikátů a osvědčení. Ve své práci mohu uplatnit zkušenosti z oblasti kulturistiky, ve které jsem získal řadu ocenění a i nadále pokračuji jako aktivní sportovec.

Zuzka Kotasová

osobní instruktorka fitness a výživová poradkyně

Sama se cvičení ve fitness věnuji více než 15 let a díky kombinaci zdravé stravy a pohybu se výsledky dostavují. Své bohaté zkušenosti předávám klientům, kteří potřebují poradit a pomoct s redukcí své váhy. Zabývám se individuálními tréninky ve fitness, kondičním formování postavy, nabíráním svalové hmoty, analýzy složení těla přístrojem INBODY 230, sestavením stravovacího a tréninkového programu a výživového poradenstvím.

Jan Pítr

fitness instruktor, kruhový trénink

Fitness a posilování se věnuji od útlého mládí, během kterého jsem získal celou řadu zkušeností, jak v tréninku, tak ve výživě. Také se věnuji závodní kulturistice, ve které se mi podařilo získat titul mistra světa, vicemistra Evropy a několik titulů mistra ČR.  Tento soulad zkušeností Vám rád předám formou osobních tréninků a konzultací. Specializuji se na kondiční cvičení, redukci hmotnosti, přípravu závodníků, výživové a tréninkové plány, nabírání svalové hmoty.

Jana Turčeková

instruktorka skupinových lekcí

Začínala jsem jako instruktorka Indoor cyclingu, později se přidal Jumping, Fitness, Fitbox, Pump a Tabata. Tabata je pro mě zpestřeni od roku 2016 kde střídáme posilování s kardiem v určitém intervalu. Je to nálož a zábava při rytmické hudbě, kde posílíte celé tělo.

Adriana Kalamárová

instruktorka skupinových lekcí

Cvičení se věnuji od svých 15ti let. Před tím jsem dělala profesionálně volejbal a tančila. K fitness trénování jsem se dostala oficiálně ve svých 18ti letech, kdy jsem si udělala fitness instruktora prvního stupně. Od té doby se aktivně věnuji kolektivnímu trénování ve středisku volného času, kde vedu kruhové tréninky, jumping a bosu.

Vendula Pavlicová

instruktorka skupinových lekcí

Jsem absolventkou bakalářského studia tělesné výchovy a matematiky na Univerzitě Palackého v Olomouci. V současné době jsem na mateřské dovolené. Protože je ale má práce pro mě velkým koníčkem, jsem moc ráda, že se mi mateřské a pracovní povinnosti podařilo skloubit dohromady. Zabývám se skupinovými lekcemi jako je bosu, břišní pekáč, zumba, strong by zumba a cvičení s dětmi.

Mgr. Pavlína Rosinská

instruktorka skupinových lekcí, fitness trenér

Jmenuji se Pavlína. Jsem absolventkou magisterského studia oboru Fyzioterapie a zároveň akreditovaného kurzu instruktor fitness. V současné době jsem na mateřské dovolené. Za nejlepší variantu považuji spojení diagnostických znalostí z oboru Fyzioterapie, profese osobní trenér a lektor skupinových lekcí. Do tréninků zahrnuji především komplexní cviky. Zaměřuji se na sílu, vytrvalost, obratnost a kondici. Mým cílem i zpětnou vazbou je SPRÁVNÉ provedení techniky, zábava a spokojenost.